Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Comments
ca: Comentaris

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Approved
ca: Aprovat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Edit comment
ca: Edita el comentari

en: Delete comment
ca: Suprimeix el comentari

en: Posted in
ca: Publicat a

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Approved status
ca: Estat d'aprovat

en: Comment Type
ca: Tipus de Comentari
