Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Approved
eu: Onartuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Edit comment
eu: Editatu iruzkina

en: Delete comment
eu: Ezabatu iruzkina

en: Posted in
eu: Noiz bidalia

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: Comment Type
eu: Iruzkin mota
