Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: Apply
hi: लागू करें

en: Edit comment
hi: कमेन्ट का सम्पादन

en: Delete comment
hi: कमेन्ट मिटाएँ

en: Posted in
hi: में प्रकाशित किया गया था

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
