Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Edit comment
ku: دەسکاریکردنی بۆچوون

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە

en: Posted in
ku: ناردراوە لە
