Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Comments
mk: Коментари

en: Edit comment
mk: Уредување коментар

en: Delete comment
mk: Бришење коментар

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
