Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Comments
oc: Comentaris

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Approved
oc: Aprovat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Edit comment
oc: Modificar lo comentari

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: Posted in
oc: Postat sus

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
