Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Comments
ro: Comentarii

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Approved
ro: Aprobat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Edit comment
ro: Editează comentariul

en: Delete comment
ro: Șterge comentariu

en: Posted in
ro: Publicat în

en: Post date
ro: Data postării

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Approved status
ro: Status aprobat

en: Comment Type
ro: Tip de comentariu

en: View relation link
ro: Vezi link-ul de legături

en: View relation
ro: Vezi legătura
