Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Comments
sk: Komentáre

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Approved
sk: Schválené

en: Approval status
sk: Stav schválenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Comment Type
sk: Typ komentára
