Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Comments
sl: Komentarji

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Edit comment
sl: Uredi komentar

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Posted in
sl: Objavljeno v
