Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Comments
be: Каментары

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Edit comment
be: Рэдагаваць каментар

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: Posted in
be: Размешчаны ў
