Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Comments
az: Şərhlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: Posted in
az: Daxil edilib

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
