Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Posted in
bn: যেখানে পোস্ট করা হয়েছে
