Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Comments
cs: Komentáře

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Approved
cs: Schváleno

en: Approval status
cs: Stav schválení

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Edit comment
cs: Upravit komentář

en: Delete comment
cs: Smazat komentář

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Approved status
cs: Stav schválení

en: Comment Type
cs: Typ komentáře
