Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Comments
gl: Comentarios

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Approved
gl: Aprobado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Edit comment
gl: Editar comentario

en: Delete comment
gl: Eliminar comentario

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Post date
gl: Data de envio

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
