Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Edit comment
km: ​កែ​សម្រួល​មតិយោបល់

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: Posted in
km: បាន​ប្រកាស​ក្នុង
