Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Edit comment
mr: प्रतिक्रिया संपादित करा

en: Delete comment
mr: प्रतिक्रिया मिटवा
