Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Group
fa: گروه

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Delete comment
fa: حذف نظر

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی
