Group Comment (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Unapproved
ug: تەستىقلانمىغان

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Edit comment
ug: ئىنكاسنى تەھرىرلەي

en: - All -
ug: ھەممىسى
