Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Add link
bg: Добави линк
