Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
