Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: Add link
ro: Adăugare legătură
