Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Menu link title
th: รายการ

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์
