Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Menu link title
ar: عنوان رابط القائمة

en: Add link
ar: إضافة رابط
