Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན
