Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου
