Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: Add link
eo: Aldonu ligilon
