Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Link
es: Enlace

en: Menu link title
es: Título del enlace del menú.

en: Add link
es: Añadir enlace

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
es: Las rutas ingresadas manualmente deben comenzar con uno de los siguientes caracteres: / ? #
