Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: Add link
fa: افزودن پیوند
