Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: Add link
fi: Lisää linkki
