Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Weight
fr: Poids

en: Link
fr: Lien

en: Menu link title
fr: Titre du lien dans le menu

en: Add link
fr: Ajouter un lien

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
fr: Les chemins saisis manuellement doivent commencer par l'un des caractères suivants : / ? #
