Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Add link
gl: Engadir enlace
