Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: Add link
he: הוספת קישור
