Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu
