Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում
