Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Menu link title
id: Judul pokok menu

en: Add link
id: Tambah tautan
