Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Menu link title
ja: メニューリンクのタイトル

en: Add link
ja: リンクの追加

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
ja: 手動で入力するパスは、次のいずれかの文字から始めなければいけません: / ? #
