Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Add link
jv: Tambah tautan
