Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ
