Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە
