Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą
