Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Add link
lv: Pievienot saiti
