Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik
