Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Weight
pt: Peso

en: Menu link title
pt: Título do link do menu

en: Add link
pt: Adicionar link

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
pt: Caminhos inseridos manualmente devem começar com um dos seguintes caracteres: / ? #
