Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: Add link
ru: Добавить ссылку

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
ru: Введенные вручную пути должны начинаться с одного из следующих символов: / ? #
