Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Add link
sk: Pridať odkaz
