Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Menu link title
ta: பட்டி தொட்பு தலைப்பு

en: Add link
ta: சுட்டியை இணை
