Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
uk: Вручну введені шляхи мають починатися з однієї з наступних літер: / ? #
