Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Menu link title
vi: Tiêu đề mục liên kết

en: Add link
vi: Thêm liên kết
