Group Content Menu (2.0.3) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Edit menu
ar: تحرير القائمة

en: Delete menu
ar: احذف القائمة

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Menus
ar: القوائم

en: Menu link title
ar: عنوان رابط القائمة

en: Translate
ar: ترجمة

en: Starting level
ar: مستوى البداية

en: Link title
ar: عنوان الرابط

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: Parent link
ar: الرابط اﻷب

en: Provide a menu link
ar: يوفر رابط قائمة

en: Shown when hovering over the menu link.
ar: يظهر عند المرور فوق رابط القائمة.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Enable @title menu link
ar: تفعيل رابط القائمة @title

en: logged in users only
ar: المستخدون المسجلون فقط

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ar: لا يوجد روابط للقائمة. <a href=":url">إضافة رابط</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ar: <q>تسجيل الدخول</q> للمستخدمين المجهولين

en: Override the option found on each menu link used for expanding children and instead display the whole menu tree as expanded.
ar: تجاوز الخيار الموجود في كل رابط قائمة يستخدم لتوسيع الأطفال وبدلاً من ذلك عرض شجرة القائمة بأكملها على أنها موسعة.
