Group Content Menu (2.0.3) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Edit menu
be: Рэдагаваць меню

en: Delete menu
be: Выдаліць меню

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Menus
be: Меню

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Translate
be: Перакласці

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Parent link
be: Зыходная спасылка

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Enable @title menu link
be: Уключыць @title пункт меню
